Yhteystiedot

Postiosoite Hiihtomaja Kolmisoppisella Yleiset yhteystiedot
Jyväskylän Latu ry
PL 232
40101 Jyväskylä
Ladun Maja
Ronsuntaipaleentie 279
40500 Jyväskylä
Sähköposti: jyvaskylanlatu(at)gmail.com
Kotisivu: www.jyvaskylanlatu.fi 
Facebook: Tästä linkistä Facebook sivuille

Perustiedot

Y-tunnus 0208198-3
Rek.nro 33.745
Kotipaikka Jyväskylä
Perustettu 12.02.1941
Rekisteröity 11.03.1941
Jäseniä 2917 (19.2.2019)

Hallitus 2019

Tehtävä Nimi Vastuualue Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja Heikki Parviainen lentopallo, sähly, majavaraukset 0400 318 106 hessu.parviainen(at)gmail.com
Varapuheenjohtaja Marjut Hilska sauvakävely, Dropbox, tiedotus 040 775 5768 marjut.hilska(at)gmail.com
Jäsen Ismo Räsänen jäsenrekisteri, valokuvaus, Akumaja 0400 544 414 ismo.rasanen(at)gmail.com
Jäsen Raimo Saarinen   040 500 1576 raimosaa(at)gmail.com
Jäsen Juha Vimpari Vapepa, turvallisuus, FB, polkujuoksu, retket 040 707 1510 juha.vimpari(at)gmail.com
Jäsen Aimo Kirjavainen kotisivut, talous, Dropbox 040 588 6256 kiraimo(at)live.com
Jäsen Reijo Leino hiihto, pyöräily 040 568 8751 reijo.leino(at)elisanet.fi
Jäsen Johanna Myllymäki maastopyöräily   mylly.mtb(at)gmail.com
Jäsen Paavo Seppänen hiihto 040 506 6398 paavo.k.seppanen(at)luukku.com
Jäsen Raimo Koivistoinen  majahuolto, frisbeegolf 040 727 9486 raimo.koivistoinen(at)kolumbus.fi
Varajäsen Aune Koivunen majatoiminta 040 5066 398 aune.koivunen(at)gmail.com
Varajäsen Matti Varesmaa hiihto, sauvakävely 0400 601 473 matti.varesmaa(at)kolumbus.fi

Toimihenkilöt 2019

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Heikki Kivijärvi Välinevuokraus 050 402 1351 heikki.kivijarvi(at)kolumbus.fi
Helena Knuuttila Jäsensihteeri 040 585 2974 haknuuttila(at)gmail.com
Päivi Paakkonen Taloudenhoitaja 040 753 8201 paivi.paakkonen(at)hotmail.com
Leena Parviainen Lapin lomaosakkeiden vuokraus 040 572 3376 leena.m.parviainen(at)gmail.com

Jyväskylän Ladun jäsenet Suomen Ladun vastuutehtävissä

Suomen Ladun hallituksen jäsen

Raimo Saarinen
040 500 1576
raimosaa(at)gmail.com


Suomen Ladun järjestötoimikunta

Mauri Pitkänen / Jyväskylän Ladun jäsen
0400 807 916
mauri.pitkanen(at)elisanet.fi

Keski-Suomen Latualueen yhteyshenkilö

Kaija Roivainen / Härmänmaan Latu, Kauhava 
050 328 2482 
kaija.roivainen(at)gmail.com