Yhteystiedot

Postiosoite Hiihtomaja Kolmisoppisella Yleiset yhteystiedot
Jyväskylän Latu ry
PL 232
40101 Jyväskylä
Ladun Maja
Ronsuntaipaleentie 279
40500 Jyväskylä
Sähköposti:
jyvaskylanlatu(at)gmail.comKotisivu:
www.jyvaskylanlatu.fi Facebook:
Tästä linkistä Facebook sivuille

Perustiedot

Y-tunnus 0208198-3
Rek.nro 33.745
Kotipaikka Jyväskylä
Perustettu 12.02.1941
Rekisteröity 11.03.1941
Jäseniä 2974 (16.8.2018)

Hallitus 2018

Tehtävä Nimi Vastuualue Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja Heikki Parviainen Lentopallo, sähly 0400 318106 hessu.parviainen(at)gmail.com
Varapuheenjohtaja Raimo Saarinen Markkinointi, tiedotus, jäsenlehti 040 500 1576 raimosaa(at)gmail.com
Sihteeri Marjut Hilska Sauvakävely, Dropbox 040 775 5768 marjut.hilska(at)pp.inet.fi
Jäsen Ismo Räsänen Jäsenrekisteri, pyöräily, valokuvaus, Akumaja 0400 544 414 ismo.rasanen(at)gmail.com
Jäsen Satu Jokilahti Perhetoiminta,  retkeily, facebook, osaamis- ja koulutusrekisteri 044 311 0633 satujokilahti(at)gmail.com
Jäsen Reijo Leino Hiihto, pyöräily 040 5688 751 reijo.leino(at)elisanet.fi
Jäsen Matti Varesmaa Hiihtotoiminta, polttopuuhuolto, sauvakävely 0400 601 473 matti.varesmaa(at)kolumbus.fi
Jäsen Aimo Kirjavainen Kotisivut, Dropbox 040 588 6256 kiraimo(at)live.com
Jäsen Johanna Myllymäki Maastopyöräily, retkeily   mylly.mtb(at)gmail.com
Jäsen Juha Vimpari Vapepa, turvallisuus, järkkäri, facebook 040 707 1510 juha.vimpari(at)gmail.com
Varajäsen Raimo Koivistoinen  Latutoiminta, frisbeegolf 0400 824 179 raimo.koivistoinen(at)kolumbus.fi
Varajäsen Paavo Seppänen Latutoiminta 040 5066 398 paavo.k.seppanen(at)luukku.com

Toimihenkilöt 2018

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Heikki Kivijärvi Välinevuokraus 050 402 1351 heikki.kivijarvi(at)kolumbus.fi
Helena Knuuttila Jäsensihteeri 040 585 2974 haknuuttila(at)gmail.com
Päivi Paakkonen Taloudenhoitaja 040 753 8201 paivi.paakkonen(at)hotmail.com
Leena Parviainen Lapin lomaosakkeiden vuokraus 040 572 3376 leena.m.parviainen(at)gmail.com

Jyväskylän Ladun jäsenet Suomen Ladun vastuutehtävissä

Suomen Ladun hallituksen jäsen

Raimo Saarinen
040 500 1576
raimosaa(at)gmail.com

Keski-Suomen Latualueen yhteyshenkilö

Satu Jokilahti 
044 311 0633 
satujokilahti(at)gmail.com