Yhteystiedot

Postiosoite Hiihtomaja Kolmisoppisella Yleiset yhteystiedot
Jyväskylän Latu ry
PL 232
40101 Jyväskylä
Ladun Maja
Ronsuntaipaleentie 279
40500 Jyväskylä
Sähköposti: jyvaskylanlatu(at)gmail.com
Kotisivu: www.jyvaskylanlatu.fi 
Facebook: Tästä linkistä Facebook sivuille

Perustiedot

Y-tunnus 0208198-3
Rek.nro 33.745
Kotipaikka Jyväskylä
Perustettu 12.02.1941
Rekisteröity 11.03.1941
Jäseniä 3159 (13.3.2021)

Hallitus 2021

Tehtävä Nimi Vastuualue Puhelin Sähköposti
Puheenjohtaja Marjut Hilska hallinto, sauvakävely 040 775 5768 marjut.hilska@gmail.com
Varapuheenjohtaja Aimo Kirjavainen kotisivut, talous 040 588 6256 kiraimo@live.com
Sihteeri Marja-Liisa Kananen
sauvakävely 040 416 3086 marja-liisa.kananen@jamk.fi
Jäsen Reijo Leino hiihto, pyöräily, järkkäri  040 568 8751 reijo.leino@elisanet.fi
Jäsen Raimo Koivistoinen latutoiminta, (frisbeegolf)  0400 824 179 raimo.koivistoinen@kolumbus.fi
Jäsen Paavo Seppänen latutoiminta  040 506 6398 paavo.k.seppanen@luukku.com
Jäsen Jorma Puttonen Ladun Majan remontti  0400 641 625 jorma.puttonen@live.com
Jäsen Heikki Viljanen lumikenkäily, retkeily  044 064 8604 viljanenheikki@gmail.com
Jäsen Juha Vimpari tiedotus, turvallisuus, Vapepa, latualue 040 707 1510 juha.vimpari@gmail.com
Jäsen Sanna Penttinen polkujuoksu, suunnistus 050 585 7848 sanna.penttinen@edu.jyvaskyla.fi
Varajäsen Raili Bäck-Kiianmaa majatoiminta  0400 803 125 raili.back@kiianmaa.com
Varajäsen Aune Koivunen majatoiminta  040 727 9486 aune.koivunen@gmail.com
Varajäsen Alpo Lalli Akumaja, retkeily  050 526 9219 alpo.lalli@gmail.com
Varajäsen Mauri Pitkänen tiedotus, valokuvauskerho  0400 807 916 mauri.pitkanen@gmail.com
Varajäsen Heikki Parviainen majatoiminta ja lentopallo 0400 318 106 hessu.parviainen@gmail.com

Toimihenkilöt 2021

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Heikki Kivijärvi Välinevuokraus 050 402 1351 heikki.kivijarvi@kolumbus.fi
Helena Knuuttila Jäsensihteeri 040 585 2974 haknuuttila@gmail.com
Päivi Paakkonen Taloudenhoitaja 040 753 8201 paivi.paakkonen@hotmail.com
Leena Parviainen Lapin lomaosakkeiden vuokraus 040 572 3376 leena.m.parviainen@gmail.com

 

Keski-Suomen Latualueen yhteyshenkilö  
Maisa Piesala, Karstulan Seudun Samoilijat
Paska-Avenue 26, 43500 Karstula
044 066 3568, maisa.piesala@gmail.com